Çatı Merdivenleri, Çatı Merdiveni

FAKRO ÇATI MERDİVENLERİ İLE İLGİLİ OLAN TÜM ÇATI MERDİVENİ GİBİ MODELLER BURADA.

Katlanır ahşap merdivenler

Çatı merdivenine mi ihtiyacınız var, bunun için bir araştırma yapmanız gerekmektedir çünkü bu merdivenler güvenirliliği çok önemlidir. Bu merdivenlerin ergonomik olması gerekiyor, malum çatı katına bir şeyler koymanız gerekiyor ve bunu rahatlıkla yukarı taşımanız gerekiyor. Bu yüzden çatı merdivenlerinin basamakları da çok önem taşıyor.

Çatı merdivenlerinde birçok çeşit mevcuttur; ahşaptan veya metalden yapılır. Fakat hanımların en çok tercih ettiği ahşaptır, bunun en büyük sebebi hiç şüphesiz şıklığı ve zarafetidir. Hanımlar nasıl evin her yerinde ahşap görmek istiyorlarsa bunun da ahşap olmasını tercih ediyorlar. Bu merdivenler bir özelliği de katlanabilir olması, üç veya dört kata kadar katlanabilirler, katlanıldığında size yerden de tasarruf sağlayacaktır. Son derece şık olan bu merdivenler bir uzanma çubuğu ile kolayca açılır ve kapanır, çatı merdivenin kapağı da son derece dekoratiftir.

Teleskopik merdivenler, bu merdivenler alüminyum dandır ve çok kolay katlanabilir ve kurulabilir. Bu merdivenler çok dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlüdürler kolay kolay deforme olmazlar. Teleskopik merdivenler ağırlık açısından da çok hafiftir. Bu merdivenler son zamanlarda en çok tercih edilenler arasındadır.

Metal makas merdivenler, bunlarda son derece pratiktir. Çok basit görünse de bu merdivenler aslında çok şık dururlar kesinlikle evinizin havasını bozmazlar. Motorlu sistemi sayesinde sessiz çalışır ve açılırken aşama aşama iner. Ürünün son basamağı yere inince artık kullanılabilir hale gelir. Eğer bir açılırken bir engel olursa otomatik olarak motor durur ve en ufak bir aksilikte aküsü sayesinde çalışmaya devam eder. Her evin, iş yerlerinin ölçülerine göre hazırlanabilir. Dikkat edilmesi gereken husus güvenlik gereği çocuklarınızın yalnız kullanmamaları. Ağırlığına değinirsek 200 kiloya kadar taşıma kapasitesi vardır. Çok uzun süre kullanabileceğiniz bir üründür. Kısaca sunduğumuz modellerimizi fotoğraflarda inceleyebilir ve detayları görebilirsiniz.

İstediğiniz ürünü seçebilir ve tavanla yer arasında ki mesafeyi hesaplayabilir siparişinizi verebilirsiniz. Eğer dilerseniz uzman ekiplerimiz tarafından ölçüler alınır ve buna göre merdiveniniz ayarlanabilir. Siparişinizi size en kısa sürede teslim ederiz. Bize güvenip tercih ettiğiniz için ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: